O společnosti

Hanácká kyselka

Značka Hanácká kyselka je součástí společnosti Mattoni 1873. Ke stáčení minerální vody se využívá nejmodernější špičková technologie, která zaručuje vysokou kvalitu produktů při maximální kontrole hygienické čistoty. Stáčení probíhá ve výrobním závodě Hanácká kyselka v Horní Moštěnici.

Historie firmy

V roce 1854 francouzská společnost hledala v okolí pomocí vrtů ložiska černého kamenného uhlí. Při průzkumném vrtu, v hloubce asi 40 metrů, došlo místo nalezení vzorku uhlí k mohutnému vytrysknutí proudu vody ze zasazené trubky. Voda byla čirá, její teplota se pohybovala údajně kolem 10 °C, obsahovala spoustu bublinek a byla velmi dobré chuti. Pozdějším rozborem se zjistilo, že jde o cennou kyselku alkalicko-zemito-sodnou a železitou obsahující rovněž látky s léčivým významem.

Pro obchodníky

Stáhněte si fotografie produktů ve vysokém rozlišení. Klikněte na tlačítko níže a vyberte si, co potřebujete.

Kariéra

Hanácká Kyselka je součástí skupiny Mattoni 1873, která je dlouhodobě úspěšná a respektovaná rodinná firma. Mattoni 1873 staví na skvělých značkách s dlouhou tradicí, a i přes svou velikost je stále věrná hodnotám, ze kterých vzešla. Posláním naší společnosti je přinášet lidem do života osvěžení.
Pojďte pracovat do firmy, která je jedničkou na trhu v nealkoholických nápojích a staňte se součástí rodiny Mattoni 1873.

Volné pozice na webu Mattoni 1873

Kontakt

Mattoni 1873 a.s.
Horova 3
360 01 Karlovy Vary, Česká republika.
www.mattoni1873.cz
eshop.mattoni1873.cz

Výrobní závod Hanácká Kyselka
751 17 Horní Moštěnice čp. 547
Česká republika